Novinky

Autogas Centrum spol. s r.o.

Společnost AUTOGAS CENTRUM spol. s r.o. se sídlem ve Strakonicích vznikla v roce 1993. Hlavní činností byly montáže - přestavby alternativního pohonu do osobních automobilů. Lidově - přestavby - zástavby plynového zařízení.
V roce 1994 rozšířila firma svoji činnost o dovoz a prodej komponentů alternativního pohonu italského výrobce zařízení LPG - plyn „MTM – BRC“ a v roce 1995 získala akreditaci výhradního dovozce komponentů LPG této firmy do České republiky. Stala se tak leaderem dovozu komponentů na náš trh pro přestavby na plyn.
Firma se kromě montáží, přestavby na plyn LPG a prodejem komponentů alt. pohonu od roku 1994 zabývá i zajišťováním zkoušek k získání schválení hromadných přestaveb umožňujících zákazníkům jednoduché přihlašování přestavby alt. pohonu - plyn -u do technických průkazů.
Hromadné přestavby - montáže, jsou využívány desítkami montážních firem v České republice, které jsou montážemi LPG přestavby společností pověřovány.
Technická a poradenská činnost přestavby pro montážní firmy LPG, stálá snaha zákazníkovi předat kvalitní materiál i práci pro provedení přestavby, na plyn umožnila společnosti stálý zájem o její služby a prosperitu.
Společnost soustavně doplňuje technické vybavení pro přestavby na LPG  které je na vysoké úrovni.
Špičkové technické vybavení zařízení pro přestavby, kvalita komponentů LPG zajišťuje montáže přestavby alt. pohonu plynu, do prakticky všech automobilů s benzínovým pohonem.
Provádíme montáže zařízení LPG nejvyšší kvality umožňující použití pro přestavby alternativního paliva plynu.

Webová prezentace partnera

Webová prezentace partnera